Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Yılbaşı ağacı süsleri nasıl yapılır

Farklı hobi teknikleri 1 Aralık 2016

Yeni yılın en keyifli hazırları içerisinde yılbaşı ağacı süslemek yer almaktadır. Evin havasını oldukça değiştiren ve yeni bir başlangıcı temsil eden yılbaşı ağacı süslemek için herkes farklı alternatifler aramaktadır. Yeni yıla girmemize kısa bir zaman kala, yılbaşı ağacınız için nasıl süsler yapacağınızı araştırıyorsanız yazımız oldukça işinize yarayacaktır. Öncelikli olarak çuval bezi kullanarak ışıklı ufak çelenkler yapabilirsiniz.

Alacağınız çuval bezlerini ışık halatına bağlayarak aralara kırmızı ve yeşil renkleri ekleyip sonrasında ışık halatını bir çelenk şekline getirip bağlayabilirsiniz. Bunu ağacınızın orta kısmına asabilirsiniz. Bunun dışında ağacınızı süslemeniz için bir başka alternatif ise kozakları yılbaşı ağacına asmak. Yaldızlı ya da gümüş grisi renklere boyanan kozalakları bir misina yardımı ile ağacın dallarına asarak tatlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz renkli kumuşlardan yardım alabilirsiniz.

Dilediğiniz renkteki kumaşlardan orta boy dikdörtgen kesip içini pamukla doldurup bombeli şeker görünümü yakalayabilirsiniz. Bu şekerleri misina yardımı ile yılbaşı ağacınıza asarak şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yılbaşı ağacı süsleri nasıl yapılır

Yılbaşı ağacı süsleri nasıl yapılır 2

Yılbaşı ağacı süsleri nasıl yapılır 3

Yılbaşı ağacı süsleri nasıl yapılır 4

Yılbaşı ağacı süsleri nasıl yapılır 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.