Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Yılbaşı ağacı resmi nasıl çizilir

Dekoratif boyama işleri 28 Kasım 2016

Yeni yıla girmemiz oldukça kısa bir zaman kaldı. Aralık ayına girmemiz ile beraber yeni yıl havasını daha çok hissedeceğiz. Son dönemlerde yeni yıl hazırlıkları ülkemizde de oldukça tercih edilen bir kültür oluşturdu. İnsanların sevdikleri ile beraber yılın son, yeni yılın ise ilk gününü eğlenerek ve güzellikler içinde kutlaması amaçlanarak düzenlenen organizasyonlar insanlar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor.

Yılbaşı ağacı resmi nasıl çizilir

Peki, siz evinizi nasıl süslemeyi düşünüyorsunuz? Sizin için kolay ve güzel bir fikrimiz var. Kağıtlara yılbaşı ağaçları çizip, bu ağaçları süsleyerek koridorunuza, ya da salonunuza asarak yılbaşı gecesi hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Yılbaşı ağacı resmi nasıl çizilir 2

Yılbaşı ağacı nasıl çizilir diye soruyorsanız eğer, onun içinde bir cevabımız var.

Yılbaşı ağacı resmi nasıl çizilir 3

Yılbaşı ağacınızı çizerken karbon kağıdından faydalanabilirsiniz. Kağıt üzerinde en rahat süsleyebileceğiniz ağacı belirledikten sonra karbon kağıdı ile çizim kağıdına aktarınız. Sonrasında dilerseniz ağacınızı boyayıp dilediğiniz gibi kağıt üzerinde süsleyebilirsiniz. Bunun için kar spreyi, renkli boyalar hatta küçük ışık şeritleri de kullanabilirsiniz. Tercih tamamen sizin.

Yılbaşı ağacı resmi nasıl çizilir 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.