Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Yeni örgü cep telefonu kılıfı modelleri

Yeni bir cep telefonu mu aldınız? Bu beğendiğiniz güzel cep telefonunuza örgüden yapılmış kılıf modellerini aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Hazır cep telefonu kılıflarını kullanmak istemeyen bayanlar genellikle evlerinde örgüden yaptığı modelleri kullanır. Hem telefonunuzu koruyacak hem de kendi zevkinizi ortaya koyacak örgüden kılıfları sizinle paylaştım.

Evinizde örgü örmeyi seviyorsanız yazıda paylaştıklarım sizlere güzel örnek modeller olacaktır. Bu sebeple birbirinden ilginç el işlerine bakmadan örgü örmenizi istemem. Aşkınıza, annenize, babanıza, kardeşlerinize yada sevdiklerinize hediye olarak el emeğinizle yapmış olduğunuz yeni örgü cep telefonu kılıfını yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan telefon kılıfları arasından seçtiğinizin detaylı anlatımları için sitenin arama bölümünde bulabilirsiniz. Yapamadığınız telefon kılıfı örgü modellerini sitede satan bayanlardan satın alabilirsiniz.

El işleri hakkında yapamadığınız bütün soruları yorumda belirterek ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Bu yılın en popüler olarak telefon kılıfları üzerinde çizgi film desenli olanlardır.

Yeni örgü cep telefonu kılıfı modelleri

Yeni örgü cep telefonu kılıfı modelleri 2

Yeni örgü cep telefonu kılıfı modelleri 3

Yeni örgü cep telefonu kılıfı modelleri 4

Yeni örgü cep telefonu kılıfı modelleri 5

Yeni örgü cep telefonu kılıfı modelleri 6

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.