Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Yatak odası için dekor önerisi

Yatak odalarımız özel alanımızdır ve tamamen kendimiz için döşenmiş olmalıdır. Yatak odası için dekor önerisinde bulunacak olursak ilk önce tamamen rahatınızı düşünün diyebiliriz. Nasıl rahatlıyorsunuz, kendinizi hangi renklerde huzurlu hissediyorsunuz. Sabahları gözlerinizi nasıl bir ortamda açmanız sizi hayata karşı daha çok motive edecek.

Yatak odalarımız için verebileceğimiz ikinci önemli dekor önerisi ise şu ki; hangi rengi seçerseniz seçin kesinlikle sakin bir tonu olsun ve odada patlayan dikkatinizi tamamen üzerine çeken hiçbir ayrıntı olmasın. Unutmayın ki uyandığımızda ya da uyumadan önce örneğin kitap okurken kendimizi tamamen rahatlamış hissetmemiz önemli.

Gelelim mobilya seçimlerimize. Mobilya konusunda yatak odası için dekor önerisi vermek biraz daha ayrıntı istiyor ama şunu söylemeliyiz ki renkler de olduğu gibi mobilya tarzında da kendinizi sıcak ve rahat hissedeceğiniz mobilya tasarımlarına yönelmeniz. Fazla karmaşık fazla hareketli tasarımlar bir süre sonra sizi sıkacak ve yoracaktır. Örnek verecek olursak, eğer kendinizi daha sevecen ve daha sevgi dolu bir ortamda rahat hissediyorsanız, daha klasik ve kırık beyaz mobilyaları tercih etmelisiniz.

Yatak odası için dekor önerisi

Yatak odası için dekor önerisi 2

Yatak odası için dekor önerisi 3

Yatak odası için dekor önerisi 4

Yatak odası için dekor önerisi 5

Yatak odası için dekor önerisi 6

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.