Üye Kullanım Sözleşmesi

26 Ekim 2016 tarihinde eklendi.

Lütfen sitemizi ziyaret etmeden hemen önce burada bulunan kullanıcı sözleşmemizi okumalı ve o şekilde ziyaretinizi gerçekleştirmelisiniz. Bu sözleşmeyi okumadan giriş yaparak ziyaret edenler için hiçbir şekilde sorumluk bizlere ait değildir.

Sözleşmenin birinci esasına göre bu site hukuka aykırı olan ve kişilik haklarına saygılı olarak yayın yapmaktadır. Aynı zaman da sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimseyerek yasal olmayan her yorum ve yayın için gerekli işlemi yapmaktadır. Sitemiz de yasal olmayan herhangi bir konu ziyaretçiler tarafından görünür ise bize mail yolu ile ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi yapabilirsiniz.

Bize bildirilen maddeler ise gerekli araştırmalar sonrası 3 (üç) gün içerisin de gereken yapılacaktır. Sitemiz de kesinlikle yanıltıcı ve sağlığa zarar verici içerikler paylaşılmayacak olup, sadece gerçek anlatımlar kullanılmaktadır. Sitemizde bulunan videolar ise Youtube, Dailmation gibi video yayınlarının paylaşmış olduğu videolara yer verilmektedir. Paylaşılan videoların hak sahipleri bizlere dönüş yaparsa videolar kaldırılabiliriz. Sitemize kötü yorum da bulunan olur ise bu yasal ilişkiden sadece kendisi sorumlu olup, tarafımız kesinlikle sorumlu değildir. Bu site hobilerin paylaşım yapıldığı bir blog sitesidir.