Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Tesettür bindallı modelleri

Kına geceleri genç kızların düğünlerinden önce olmazsa olmaz adetlerinden bir tanesidir. Üstelik günümüzde farklı konseptlerde düzenlenen kına gecelerini genç kızlarımız diledikleri şekilde organize edebilme şansına da sahip oluyorlar. Kına gecesinde gelin olacak kızın en önemli kıyafeti tabi ki bindallısıdır.

Çeşit çeşit renk renk bindallıların içerisinde gelin adayının kendisine uygun doğru bindallıyı bulması ise oldukça önemlidir. Tesettürlü bindallı modelleri hakkında yazmış olduğumuz yazımızı okuyarak tesettürlü kızlarımız kendilerine uygun doğru bindallı modelini bulma konusunda destek alabilirler. Bu dönemin en favori bindallı modellerini, eteği kabarık, kolları tül detaylı olabildiğince renkli bindallılar oluşturuyor. Bu temel özellik çerçevesinde size en yakışan renklerin kombinlendiği bindallıları seçebilirsiniz. Tabi kına gecesi konseptiniz ile bindallınızın uyumlu olmasına da özen gösterirseniz daha bütün bir görüntü oluşturmuş olursunuz.

Eğer sizler klasik bindallı severlerdenseniz kırmızı, bordo, yeşil, lacivert tonlarında altın ve gümüş grisi işlemelere sahip olan bindallıları da tercih edebilirsiniz. Artık moda evlerinde tüm beğendiğiniz bindallılar tesettür kullanan kızlara uygun hale getirilebiliyor. Siz sadece bindallınızı seçin ve gerisini düşünmeyin.

Tesettür bindallı modelleri

Tesettür bindallı modelleri 2

Tesettür bindallı modelleri 3

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.