Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Süveter ve yelek örgü modelleri

Süveterler ve yelekler soğuk havalardan imdadımıza yetişen kıyafetler arasında yer alıyor. Üstelik süveter ve yelekleri kullanmak ve kıyafetlerimiz ile kombinlemek oldukça kolay. Bilhassa süveterlerin gömlekler ile kombinlenmesi oldukça şık bir görünüm elde etmemize yardımcı oluyor.

Süveter ve yelek örgü modelleri

Bu soğuk günlerde kendiniz veya sevdikleriniz için bir şeyler örmek istiyorsanız eğer süveter ve yelek örgü modelleri yazımızda vereceğimiz tavsiyelerden yararlanabilirsiniz.

Süveter ve yelek örgü modelleri 2

İlk tavsiyemiz bu yılın en favori örgüsü olan tığ işi ile örgü. Tığ işi ile süveter ve yelek örebilirsiniz. Üstelik inanılma zarif duracaktır. Tığ ile ördüğünüz yelek ve süveterlerinizi farklı motifler ile renklendirebilirsiniz.

Süveter ve yelek örgü modelleri 3

Özellikle çiçek motifleri bu motiflere güzel bir alternatif olabilir. Tığ işi örgünün yanı sıra isterseniz kalın şişlerle ve iplerle kendinize oldukça kalın aynı zamanda salaş süveter ve yelek örebilirsiniz.

Süveter ve yelek örgü modelleri 4

Bu tarz salaş örgülere ise en çok yakışan motifler etnik desenler ve püsküller oluyor. Dilediğiniz renkleri bir araya getirerek kendinize oldukça şık süveter ve yelek örgü modelleri oluşturabilirsiniz.

Süveter ve yelek örgü modelleri 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.