Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Sünnet annesi abiye modelleri

Kültürümüzün en önemli etkinliklerinden bir tanesi kesinlikle sünnet düğünleridir. Bizler için oldukça önemli olan sünnet düğünleri her geçen gün farklı organizasyon alternatifleri ile adeta bir görsel şölene dönüşüyor. Ailenin erkek çocuğu için düzenlenen bu tören oldukça önemlidir. Bu özel ve önemli gün için kimi aileler büyük bir düğün yapmayı tercih ederken kimi aileler daha yakın çevresinin yer aldığı küçük organizasyonları tercih etmektedir.

Sünnet çocuğunun annesi, babası ve kardeşleri de tıpkı sünnet çocuğu gibi organizasyonda çocuğun yanında yer almaktadırlar. Oğlunuz için sünnet düğünü organizasyonu düzenleyecekseniz ve abiye konusunda kararsız kaldıysanız yazımızın devamını okuyarak sizler için yazmış olduğumuz tavsiyelerden yararlanabilirsiniz.

Öncelikli olarak sünnet çocuğunun annesinin dikkat etmesi gerektiği konulardan bir tanesi sünnet düğünün nasıl bir organizasyon olacağı ve bu etkinliğin nasıl bir ortamda düzenleneceği konularıdır. Otel, düğün salonu, kır alanı, havuz başı, sokak bu alternatiflerden bir kaçıdır ve anne bu ortamlara uygun bir kıyafet seçmelidir. Uzun abiyeler her zaman favori olmuşlardır bu tip organizasyonlar için anneye oldukça uygundurlar.

Sünnet annesi abiye modelleri

Sünnet annesi abiye modelleri 2

Sünnet annesi abiye modelleri 3

Sünnet annesi abiye modelleri 4

Sünnet annesi abiye modelleri 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.