Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Siyah dantel eldiven modelleri

İnsanlar üzerinde her zaman zarif bir izlenim uyandıran dantellerin kullanım alanları son yıllarda oldukça genişledi. Artık sadece eşyalar için değil aynı zamanda normal insan giyimi içinde kullanılabilir hale geldi. Çeyiz, hediye vb. alanlarda farklı modellerini görmeye başladık. Şimdi ise dantel eldivenler kendini gösteriyor ve gerek kombinasyonlarda gerekse günlük kıyafetlerde yer alabiliyor.

Dantel gibi bir ürün eldiven mantığına biraz ters düşse de, siyah dantel eldiven modelleri sadece güzel görünmek için bile giyilebilir, hatta ve hatta siyah ofis kombinasyonları için farklı ve hoş bir aksesuar olabilir. Dantel eldiven modelleri genelde elin ve parmakların tamamını kaplamaz, bununla beraber bileğin gerisine kadar uzanır. Sonbahar başlangıcında veya kıştan ilk bahara geçerken sıklıkla tercih edilebilir. Kağıt tarzında ki dantel eldiven modelleri küçük bir iplikle işaret parmağına, ardından da yine küçük bir iplikle bileğe bağlanabilir. Oluşacak güzel görüntüyü ise siz tahmin edin.

Kısacası dantel eldivenler, elleri soğuktan korumaktan ziyade, bir aksesuar olarak hoş görünme amacıyla kullanılabilir. Özellikle uzun kollu siyah bir elbise ya da uzun kollu siyah bir gömlek giyecek olursanız, eldivenler kombinasyonunuza bambaşka bir hava katacaktır.

Siyah dantel eldiven modelleri

Siyah dantel eldiven modelleri 2

Siyah dantel eldiven modelleri 3

Siyah dantel eldiven modelleri 4

Siyah dantel eldiven modelleri 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.