Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Silikonla telefon kılıfı yapımı

Geri dönüşüm işleri 7 Kasım 2016

Vücudumuzun bir parçası gibi sürekli yanımızda taşıdığımız akıllı telefonlarımız var. Bu akıllı telefonları elimizden hiç düşürmediğimiz için onları birçok tehlikeyle baş başa bırakıyoruz. Günümüz dünyası buna da bir çözüm olarak telefon kılıflarını üretti.

Bir nebze olsun çevrenin olumsuzluklarından telefonlarımızı koruyor bu kılıflar. Bu kılıflarda eskiyebiliyor veya canımız hep aynı renkte görmekten sıkılabiliyor. İşte bizde size bu durumlar için evde uygulayabileceğiniz birkaç çözüm önerisi sunacağız. Eskimiş olan veya yeni satın aldığımız şeffaf silikon telefon kılıfını alıyoruz.

Guaj boyalarımızla rengârenk benekler koyarak puantiyeli bir telefon kılıfı elde ediyoruz. Her kıyafetimize uyacak etrafa enerji yayacak bir silikon telefon kılıfı. Bir başka önerimiz daha bulunmakta. İstediğimiz bir renkte veya yine şeffaf olan bir telefon kılıfına evdeki izola veya elektrik bantlarını çeşitli şekillerde yapıştırıyoruz.

Mesela bir harf olabilir, Yıldız şekli verebiliriz. Daha sonrasında Sprey olarak sunulan boyaları kılıfa sıkıyoruz. Boyanın çeşidine göre bir kuruma süresi vardır bu süreyi bekledikten sonra bantları sökebiliriz. İşte ortada vermek istediğimiz şekil duruyor.

Silikonla telefon kılıfı yapımı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.