Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Sefamerve çıtçıt şal nasıl yapılır

Ülkemizde tesettür denilince bayanların akıllarına ilk olarak sefamerve gelir. Ünlü olan sefamerve markası sizlere farklı bir şal bağlama tekniğini öğretiyor. Güzel ve hoş görünen bu şal bağlama tekniğini sizlere videolu anlatımda paylaştık. Çıt çıt bağlama adı verilen şal modelinin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. Bayanlar alışveriş yapmadan önce sefamerve adresini inceleyerek ihtiyacı olan ürünü almaktadır. Daha kolay yapabilmeniz için hem Türkçe hem de yabancı dilde video yayınladık. Türkçe bilmeyenler bayanlarında çıt çıt bağlamasını öğrenebilmesi için böyle bir uygulama yaptık. Umarım videoyu izledikten sonra rahatça bağlama tekniğini yapabilirsiniz.

Türkçe Sefamerve çıtçıt şal modeli

Çıtçıt şal örneği sadece 35 saniye gibi az bir vakitte bağlanabilmektedir. Alışveriş çılgını olan hanımların yazımızı okumaya devam etmesini istiyoruz. Çünkü en güzel ve farklı modelleri sadece burada inceleyebilirsiniz. Pratik ve rahatlığı seven bayanların seveceği en yeni sefamerve çıtçıt şal bağlamasını öneriyoruz. Şal bağlama modelleri hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını sitemizde bulabilirsiniz.

Her zaman aynı bayan olmak yerine hayatınıza biraz renk katmak ister misiniz? Peki o zaman şal modelinizi değiştirmekten başlamalısınız. Hazırsanız videomuzu izlemeye başlayın.

 

Sefamerve çıtçıt şal nasıl yapılır

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.