Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Püsküllü eşarp ve şal modelleri

Kış mevsiminin soğuk havasından korunmak için kadınların sıklıkla kullandığı aksesuar tarzı kıyafetler arasında şallar ve eşarplar yoğun olarak yer alıyor.

Özellikle kapalı hanımlar için eşarplar ve şallar kıyafetlerini bütünlemek için oldukça önemli unsurlardan bir tanesi. Bu durumundan kaynaklı birçok modelde şal ve eşarba ulaşmak artık oldukça kolay bir hal aldı. Bu yılın gözdeleri arasında ise püsküllü ürünler dikkat çekiyor. İstenilen renk ve kumaş seçeneklerinde püsküllü şal ve eşarplara ulaşmak mümkün bir hal almış durumda.

Kapalı ve tesettürlü bayanların vaz geçilmez kıyafetleri arasında yer alan eşarp ve şallar farklılık arayan bayanlar için günün modasına uygun seçeneklere uygun olarak tasarlanıyor. Püsküllü şal ve eşarpları beğenen bayanlar farklı desen ve renklerdeki şallar ile kıyafetlerine bütünlük kazandırıyorlar.

Son dönemlerin en favori püsküllü eşarp ve şal modelleri arasında ise daha parlak kumaşlarda olanlar yer alıyor. Kış aylarına uygun renklerde tasarlanan eşarp ve şallar kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özelikle lacivert, toprak tonları ve bordo en çok revaçta olan renkler arasında yer alıyor.

Tek renk seçeneğinin dışında en çok tercih edilen bir diğer püsküllü şal ve eşarp modeli ise çiçek desenli olanlarıdır. Bu yılın en favori ürünleri şüphesiz çiçek baskılı olan ürünler. Çiçek desenlerinin farklı renk ve boyutlarda uygulandığı şal ve eşarplar kadınların beğenilerine sunuluyor.

Püsküllü eşarp ve şal modelleri

Püsküllü eşarp ve şal modelleri 2

Püsküllü eşarp ve şal modelleri 3

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.