Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Papatya modeli bileklik yapımı

Bileklik kullanımları birçok kıyafete canlılık atarak daha şık olmanızı sağlıyor olacak. Dolayısı ile artık para verip yeni bileklikler almaktan sıkıldı iseniz o halde en güzel papatya modeli bileklik yapımı ile sizlerde bileklerinizi kendi el işleriniz ile doldurabilirsiniz.

Papatya modeli bileklik yapımı

Papatya modeli bileklik yapımını yapmak elbette biraz dikkat ve zaman isteyecektir. Genellikle iki renkte boncuktan yapılan bu bilekliğin renklerini siz seçebilirsiniz. Yapacağınız model illa sarı ve beyaz olmak zorunda değil. Mor renk ile siyahı ya da pembe ile sarıyı bile bir ataya getirebilirsiniz. Hatta birden fazla bileklik boncuk modeli yapmak isterseniz farklı renkleri tercih etmeniz daha fazla seçeneğinizin olmasını sağlıyor olacaktır.

Papatya modeli bileklik yapımı ile yapacağınız zaman boncuklarınızın büyüklüğü yine sizin sevkinize ve göz kararınıza kalıyor ama aşırı büyük boncuklar tercih etmemenizi öneririz. Papatya el işi bileklik modeli daha kibar ve daha küçük boncuklar ile güzel bir duruş sergileyebilir. Sizlerde o halde hemen en güzel papatya modeli bileklik modeline bir göz atın ve yapmaya başlayarak el hünerlerinizi gösteriniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.