Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Oturma odası dekorasyon fikirleri

Oturma odalarımız da yatak odalarımız gibi kendimizi rahat hissetmemiz gereken bir yer. Oturma odası dekorasyonu bazen bize en keyif verenidir. Çünkü her şeyi, akşam televizyonun karşısında oturup film izlemeye, uzatıp müzik dinlemeye yada rahatça kitap okumaya göre dizayn ederiz. Bu rahatlık mobilya ve aksesuar seçimimize de yansır.

Oturma odası dekorasyon fikirleri

Gösterişten uzak avizeler, sevdiğimiz bir film karakterinin çerçeveletilmiş afişi, koltuğun üstüne gelişigüzel serilmiş yün battaniye… Yani bir ne istersek oturma odamıza onu koyabiliriz. Ancak dikkat etmemiz gereken noktalar yok değil. Fazla açık renk koltuk ve halılardan kaçınmak gibi…

Oturma odası dekorasyon fikirleri 2

Son yıllarda oturma odalarında genellikle tercih edilen köşe koltuk hala popülerliğini koruyor ve kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir ürün. Onun önüne onun zıt renkli bir puf, hem gözünüze güzel görünür hem de ayaklarınızı uzatıp keyif yapmanızı sağlar. Duvar rafına o aralar okuduğunuz birkaç kitabı koymayı unutmayın.

Oturma odası dekorasyon fikirleri 3

Bu hem kitabı görüp okumaya teşvik eder hem de odanın havasını daha fazla ısıtır. Bir rafa da sadece bir büyük mumluk ve çok sevdiğiniz bir bibloyu koymanız sizi oturma odasında daha rahat ve kendinizi oraya ait hissettirecektir.

Oturma odası dekorasyon fikirleri 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.