Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Örgü bebek montu yapımı

Kadınların vaz geçilmezi örgü modelleri içerisinde model ve çeşitlilik açısından oldukça fazla alternatife sahip olan kuşkusuz bebekler için olan örgüler. Bebekleri daha sıcak tutmak amaçlı kullanılan örgü ürünler aynı zamanda oldukça fazla çeşidi sayesinde bebekleri sıcak tutarken görsel olarakta insanların beğenisini kazanıyor. Bebek montları kış aylarının vaz geçilmez ürünleri arasında yer alıyor.

Örgü bebek montu yapımı 2

Örgü örmeyi seven hanımlar kış aylarının yaklaşması ile beraber çocuklar ve bebekler için örgüler örmeye çoktan başladılar. Atkılar, bereler, eldivenler, patikler derken örgü montlar da bu kafileye dâhil oldu.

Örgü bebek montu yapımı 3

Örgü bebek montu yapımı yazımızda size bebek montu için güzel bir alternatif sunacağız. Yeni bir model arayışı içerisindeyseniz eğer yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Örgü bebek montu yapımı için ihtiyacınız olan malzemeler dilediğiniz renklerde ve kalınlıkta kürklü ip, ipe uygun şişler.

Örgü bebek montu yapımı 4

Kullanacağınız ip kürklü olduğu için motif yapmadan sadece düz bir örgü ile hoş ve kabarık bir mont elde edebilirsiniz. Kürklü montlar kız çocukları iyi daha uygun olacaktır. Örgü bebek montu yapımı kürklü iplerle oldukça basit bir yağıma sahip.

Örgü bebek montu yapımı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.