Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Öğretmenler günü boyama sayfaları

Dekoratif boyama işleri 6 Kasım 2016

Öğretmenlik mesleği bir toplumda en kutsal sayılan mesleklerden bir tanesidir. Bir öğretmen gelecek için eğitimli, kültürlü, saygılı, vatana, millete, topluma faydalı bireyler yetiştirmek için çabalar. Öğrencilerinin en iyi yerlere gelebilmesi için sürekli kendisini geliştirir ve bildiği doğruları öğrencilerine en iyi şekilde aktarmak için uğraşır. Hepimizin hayatında iz bırakan bir öğretmeni mutlaka olmuştur.

Öğretmenler çocukların gözlerinde oldukça önemli bir yere sahiptirler. En kıymetli öğretmen onların öğretmenidir, en bilgili, en sevgi dolu öğretmen yine kendi öğretmenleridir. Minik yüreklerde taht kuran bir mesleğe sahip olmakta ayrı bir ayrıcalıktır. Bu sevginin en güzel ifade edildiği günlerden bir tanesi olan öğretmenler gününde öğrenciler öğretmenlerine sevgilerini ifade edebilmek için uğraşır dururlar.

Hediyeler, çiçekler öğretmenlerin masalarını doldurur. Sevgili öğrenciler öğretmenleriniz için keyifli ve günün anlamına uygun boyamalar yapmak isterseniz eğer öğretmenler günü boyama sayfaları tam sizler için. Bu sayfalarda bulunan güzel resimleri çıkartarak boyayabilir öğretmeninize hediye edebilirsiniz. Öğretmenler günü boyama sayfaları internet ortamında mevcuttur. Dilerseniz arama motorlarından aratıp dilediğiniz resmin çıktısını alabilirsiniz.

Öğretmenler günü boyama sayfaları

Öğretmenler günü boyama sayfaları 2

Öğretmenler günü boyama sayfaları 3

Öğretmenler günü boyama sayfaları 4

Öğretmenler günü boyama sayfaları 5

Öğretmenler günü boyama sayfaları 6

Öğretmenler günü boyama sayfaları 7

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.