Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Nurgün Tezcan kolay yelek yapımı

Havaların serin olduğu sonbahar ve kış dönemlerinde yelekler kadınlar, erkekler ve çocuklar için oldukça kullanışlı kıyafetler arasında yer alıyor. Örgü örmeyi seven hanımlar kendileri ve sevdikleri için istedikleri renk ve modellerde yelekler örmeyi tercih ediyorlar.

Örgünün kullanışlılığı ve insanı sıcak tutan yapısının haricinde elde örülen yelekler aynı zamanda oldukça düşük fiyatlara mal oluyorlar.

Nurgün Tezcan kolay yelek yapımı

Örgü konularında alternatif ve modelleri ile kadınların yakından takip ettikleri isim olan Nurgün Tezcan, kolay yelek yapımı ile yelek örmek isteyen kadınlara yeni bir alternatif sunuyor.

Nurgün Tezcan kolay yelek yapımı yazımızda, yelek örmek isteyen kadınlara Nurgün Tezcan’ın yeleği nasıl yaptığı anlatacağız. Yazımızı devamını okuyarak konu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle kolay yelek yapımına geçmeden önce hangi renkte ve kalınlıkta ip kullanacağınız tamamen sizin seçiminize kalmıştır. İster düz ister lastikli örgü yaparak bel genişliğinizde bir atkı örerek işe başlıyoruz. Bu yeleğin ön kısmını oluşturuyor. Daha sonra aynı örgüden sırt kısmımız için de bir parça yapıp sonrasında bu parçaları birleştiriyoruz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.