Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Nurgün Tezcan bebek battaniyesi

Bebek battaniyeleri, bebekleri ve çocukları soğuklardan korumak hasta olmalarını engellemek ve uyuduklarını üzerlerini örtmek için kullanılan oldukça önemli ve gerekli bir araçtır. Bebeği olacaklar için ya da bir yakının bebeği için hediye düşünler Nurgün Tezcan Bebek Battaniyesi yapımı yazımı okuyarak ortaya güzel bir bebek battaniyesi nasıl çıkartılır öğrenebilir ve bebek battaniyesi örebilir.

Bebeğin cinsiyetine uygun renkleri bir araya getirerek el emeğiniz ile oldukça güzel, yumuşacık ve bebeği koruyacak şahane bir battaniye örmek hiç zor değil. Temel bir örgü bilgisi battaniyeyi örmeniz için gayet yeterli olacaktır.

Nurgün Tezcan bebek battaniyesi

 

Hem kolay hem de oldukça şık duran bu battaniye sık tırabzan örgüden oluşuyor. Daha kalın bir battaniye elde etmek isterseniz iki ayrı parça örüp sonra birleştirerek çocuğunuz için daha korunaklı bir battaniyeye sahip olabilirsiniz.

Dilediğiniz renk ipleri birleştirerek belirlediğiniz ölçülerde ilmek sayarak battaniye başladıktan sonra örgünün en temel motifi olan tırabzan örgüsü yaparak bebek battaniyesini tamamlayabilirsiniz. Bu kolay model sayesinde bebeğinizi kendi elleriniz ile ördüğünüz battaniye ile soğuklardan koruyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.