Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Noel baba resmi nasıl çizilir

Dekoratif boyama işleri 28 Kasım 2016

Çocukların kahramanlarından bir tanesi olan Noel Baba, sevimli tasviri, ren geyikleri ve hediye çuvalı ile çocukların hayallerinde yer bulan karakterlerden bir tanesidir. Yeni yıla girmemize kısa bir süre kaldı. Bir müddet sonra sokaklar ve evler süslenmeye, yeni yıl için sevdiklerimize hediyeler alınmaya başlanacak.

Evlerimizi süslemek, aslında yeni bir başlangıç yapılacak olan yıla keyifle, neşeyle ve güzellikle ile girme düşüncesinden kaynaklanmaktadır. Evinizi süslerken çocuğunuz ile beraber yapabileceğiniz güzel bir aktiviteden bahsedeceğiz. Çocuğunuz ile gerçekleştirdiğiniz bu aktivite sonucunda elde ettiğiniz ürünü yılbaşı ağacınıza veya yılbaşı ağacınızın bulunduğu duvara asabilirsiniz. Yılbaşı için bahsettiğimiz aktivite ise Noel Baba resmi yapmak. Peki, Noel Baba Resmi Nasıl Çizilir? Yazımın devamında sizin için hazırlamış olduğumuz tavsiyeleri uygulayarak kolaylıkla Noel Baba resmi çizebilirsiniz.

Kusursuz bir Noel Baba resmi çizmek için tavsiyemiz, karbon kâğıdı kullanmanız. Şekli kâğıda çıkardıktan sonra Noel Babanın sakalları ve şapkasının ponponu için pamuk kullanabilirsiniz. Kıyafetleri için ise kırmızı kumaş kullanmanız oldukça güzel bir Noel Baba resmi elde etmenize yarayacaktır.

Noel baba resmi nasıl çizilir

Noel baba resmi nasıl çizilir 2

Noel baba resmi nasıl çizilir 3

Noel baba resmi nasıl çizilir 4

Noel baba resmi nasıl çizilir 5

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

ceren düzenli 24 Ocak 2017

Noğel baba çizmek.