Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Muğla iğne oyası yazma modelleri

İğne oyası pek çok kadın için oldukça şık bulunur ve sıklıkla yazmalarda, havlu, yastık ve çarşaf kenarlarında kullanılır. İğne oyasına meraklı olan hanımlar çeşitli iğne oyası modellerini araştırarak ortaya farklı modeller çıkarmak isterler. Şık ve zarif duran iğne oyasını tam anlamıyla yapmak için ise oldukça pratik yapmak gereklidir. Örmesi zahmetli olan iğne oyasını pek çok kadın satın alarak dilediği objelerin kenarlarında kullanmaktadırlar.

Her yörenin kendisine has iğne oyası modelleri bulunmaktadır. Sizler için bu yazımızda Muğla iğne oyası modellerine yer verdik. Yazmaların kenarlarında oldukça hoş duran Muğla iğne oyası modelleri pek çok kadın tarafından oldukça beğenilmektedir.

Muğla iğne oyası modelleri en çok yazmaların ve tülbentlerin kenarlarına yakışmaktadır. Genel olarak çiçek motifleri işlenmektedir. Farklı boyutlarda renk renk işlendiği iğne oyası modelleri yazmaların kenarlarına çekilerek kullanılır. Özellikle mor, pembe ve beyaz renkleri bir arada kullanılır. Bunun yanı sıra hanımlar beğendikleri yazmaların renklerine uygun renklerde de iğne oyası yaptırmaktadırlar.

Muğla iğne oyası yazma modelleri

Muğla iğne oyası yazma modelleri 2

Muğla iğne oyası yazma modelleri 3

Muğla iğne oyası yazma modelleri 4

Muğla iğne oyası yazma modelleri 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.