Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Kolye yapımı çiçek sepeti modeli

Takı tasarım çeşitleri 11 Aralık 2016

Özellikle örgü kolye modellerinden hoşlanıyorsanız ve içinde boncuklar olsun diyorsanız bu modeliniz tam sizlere göre. Kolye yapımı çiçek sepetleri modeli ile özellikle spor kıyafetleriniz tam anlamı ile tamamlanmış olacaktır. sizlerde hem çok basit bir şekilde yapılacak hem de zevkle takacağınız bu el işi çiçek sepeti modeli kolye yapımını dikkati bir şekilde yaparak hem kendiniz kullanabilir hem de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kolye yapımı çiçek sepeti modeli

Kolye yapımı çiçek sepeti modelimizde boncuklar kullanarak yapabilirsiniz ama aynı zamanda kolye ucu dışını ise hoş bir örgü ile tamamlayabilirsiniz. Kullanılacak renkler tamamen size kalmış ama birkaç farklı renk olması elbette çiçek sepeti modelini çok daha güzel bir şekilde ortaya çıkarıyor olacaktır.

Sonuç olarak sizlerde kolye yapımı çiçek sepeti modeli ile hem kendi el emeğinizi konuşturacak hem de dilerseniz bunu ticarete dökerek yapıp sevdiklerinize ya da internet üzerinden sosyal medyada değerlendirerek satışını yapabileceksiniz. En güzel kolye yapımı modellerini de yine sitemizde fazlası ile bulabilir ve boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.