Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Kolay patik yapımı anlatımlı

Soğuk günlerin gelmesiyle birlikte giyinirken en çok da ayaklarımız üşümesin diye uğraşıyoruz. Dışarıda ayakkabı giyerek koruduğumuz ayaklarımızı evdeyse sadece çorap ile koruyamıyoruz. Patiklere de çorap dışında ihtiyaç duyuyoruz. Sizlere kolay patik yapımını anlatımıyla birlikte sunuyoruz.

Kolay patik yapımı anlatımlı

Patiğinize 4 zincir çekerek başlayın. Çevresini dikdörtgen olacak biçimde üçlü trabzanla örün, bunu ipin kalınlığını ve ayağınıza uyumunu baz alarak ayarlayın. Bu işlemi parmaklarınız kapanana kadar tekrarlayın. Daha sonrasında 1sıra üçlü trabzan yapın ve altı tane ikişerli biçimde boncukları ekleyin. Trabzanın ikinci dizisinde boncuklarınızın ilmeklerini de örün. Toplamda yedi sıra boncuk olması gerekiyor. Bunu bu şekilde örmeye devam edin. Örme işleminize devam ederken üçü sol, üçü sağ olmak kaydıyla ikiye bölüp taban bölümüne ulaşana kadar da örün. En son da topukla patiğinizi bitirin.

Kolay patik yapımı anlatımlı 2
Siyah boncuklu kolay patik yapımını anlatımlı olarak sizler için derledik. Umarım beğenirsiniz. Yaptığınız patiği kendiniz giyebileceğiniz gibi, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza hediye edebilir ve gelen misafirlerinize de verebilirsiniz. Böylelikle sadece siz değil sevdikleriniz de kış aylarında ayaklarını ısıtabilir.

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.