Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Kolay çizgi film karakterleri çizimi

Dekoratif boyama işleri 29 Kasım 2016

Çizgi film çocuklar üzerinde büyük etki bırakır. Çizgi filmi izleyen çocuklar onların yaptıkları hareketleri yaparlar. Temel reis sayesinde çocuklar ıspanak yemeyi sevdi. Barbie sayesinde kızlar kendilerine güzel bakmayı güzel beslenmeyi öğrendiler. Çizgi film izleyen çocuklar sayesinde büyüklerde çizgi film izlemeye başladılar. Çizgi filmi izleyen çocukların davranışlarında da değişmeler oldu.

Kolay çizgi film karakterleri çizimi

Çizgi film sayesinde doğru söylemeyi cesur olmayı güzel konuşmayı öğrenen çocuklar mutlu olmayı da öğrenirler. Çocuklar kendilerine yakın gördükleri karakteri çizmeye başlayarak kendilerini geliştirirler. Bu yüzden çocukların çizimleri de gelişir hatta kendilerine meslek dahi edinirler.

Kolay çizgi film karakterleri çizimi 2

İstedikleri karakteri çizmek için büyük çaba sarf ederler böylece mücadele etmeyi de öğrenmiş olurlar. Kolay bir çizim yapabilmek için araştırma çabasına giren çocuklar kendilerini birçok yönden keşfederek geliştirirler. Kolay çizim yaptıkları anda ise en büyük mutluluğu tadarlar.

Kolay çizgi film karakterleri çizimi 3

Çizim yapmak cesaret ister cesaret ise çocukluktan gelir çocukluda çizgi filmleri izleyerek başlar. Kolay ve güzel bir çizim yapmaksa bu aşamalardan geçerek başlar. Hepsinin sonucunda ise mutluluk başlar. Tıpkı tom un jeriyi sevdiği gibi çocuklarda çizimi severler.

Kolay çizgi film karakterleri çizimi 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.