Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Klasik ve şık bileklik yapılışı

Kendi bilekliğinizi kendiniz yapmak istiyorsanız karşınıza çıkan birçok farklı model ve yapılışı görebilirsiniz. Elbette bazıları zor iken bazıları kolay modellerden oluşabilir. Eğer ilk kez bileklik yapımına başlıyorsanız bizler daha kolay olan modellere bir göz atmanızı öneririz. Klasik bir model ama bunun yanı sıra şık ve herkesin dikkatini çekecek bir bileklik yapmak öyle sandığınız kadar zor değil ve zaman geçtikçe, eliniz alıştıkça ortaya çok daha zor ve çok daha güzel modelleri de çıkarabileceğinizi göreceksiniz.

Kaliteli ve şık bileklik modelleri ile kıyafetlerinize uyumlu tasarımlar yaparken tarzınıza da uyumlu olmasına dikkat ediniz. Sizler isterseniz ağırlıklı olarak boncuk işlemeli ya da ağırlıklı olarak el örmesi tarzını benimseyebilirsiniz bu yönde sizlere uyan modelleri baz alarak ortaya daha güzel ve tam içinize sinen şık ve kaliteli bileklik modelleri çıkarabilirsiniz.

Klasik ve şık bileklik yapılışı

O halde haydi hemen heyecanınızı kaybetmeden yepyeni ve en güzel şık bileklik modellerin yapılışlarını sizlere sunalım ve malzemelerinizi tamamlamanıza yardımcı olalım. Malzemelerinizi temin ettikten sonra ise deneye deneye kısa sürede başarıya ulaşabileceksiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.