Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Keçe ile yapılan süsler

Renkli renkli keçeler son zamanlarda oldukça kullanılan alternatiflerden bir tanesi haline gelmiş durumda. Kendisine yeni bir hobi arayışı içerisinde olanlar keçe çalışmalarına yönelebilirler.

Keçe ile yapılan süsler

Çünkü keçe ile yapılacak ürün sayısı o kadar fazla ki bu çeşitlilik içerisinde oldukça keyifli zaman geçirmek mümkün.

Keçe ile yapılan süsler 2

Keçe ile yapılan süsler arasında son zamanlarda dikkat çeken belli başlı çalışmalara yer verdiğimiz yazımızı keyifle inceleyebilir, keçe ile yapılacak olan alternatif süsler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Keçe ile yapılan süsler 3

Keçe ile yapılan süslerin başında buzdolabı süsleri geliyor. Buzdolabında magnet sevenlerdenseniz aklınıza gelecek her şekil ve desen için keçelerden renk renk magnetler yapabilirsiniz.

Keçe ile yapılan süsler 4

Dilerseniz keçeden farklı hayvan figürleri yapıp koridorlarınızın, mutfağınızın hatta salonunuzun duvarlarına asabilir keyifli ve şık bir hava yaratabilirsiniz. Bunların dışında keçe ile yapılan süsler arasında ayraçlar geliyor.

Keçe ile yapılan süsler 5

Ayraçlarınızın üzerlerini keçeden yapılma figürler ile süsleyebileceğiniz gibi aynı uygulamayı kalemleriniz içinde yapabilirsiniz.

Keçe ile yapılan süsler 6

Banyonuzda da keçe ürünler kullanarak banyonuza uygun keçeden süs ve aksesuarlar yapabilir keçeden yararlanarak keyifli alanlar oluşturabilirsiniz.

Keçe ile yapılan süsler 7

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.