Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Kağıttan yılbaşı süsleri nasıl yapılır

Kağıt işleri 29 Kasım 2016

Yılbaşlarının olmazla olmazı evlerimizi ve bulunduğumuz mekanları bir birlerinden güzel süsler ile süslemektir. Yeni bir yıla girecek olmanın verdiği heyecan ve telaş ile herkes bulunduğu ortamı güzelleştirmek için farklı alternatif arayışı içerisine girmektedir.

Sizler için yeni yılda oldukça kolay ve şık duracak kağıttan yılbaşı süsü nasıl yapılırı anlatacağımız yazımızı okuyarak farklı süsler yaparak kullanabilirsiniz.

Kağıttan yılbaşı süsleri nasıl yapılır 2

Öncelikli olarak kağıttan süs yapmak için farklı renklerde kağıtlara ihtiyacınız olacak. Tavsiyemiz, yeni yıl temasına uygun kırmızı ve yeşil kağıtları tercih etmenizden yana. Gerekli kağıtları temin ettikten sonra hepimizin çocukluktan aşina olduğu kedi merdiveniz yapacağız.

Kağıttan yılbaşı süsleri nasıl yapılır 3

Kedi merdiveniz yapmak için kırmızı ve yeşil kağıtlardan şeritler kesiyoruz. Kırmızı ve yeşil kağıdın uç kısımları üst üste getirdikten sonra sırayla birbiri üzerine katlama yapıyoruz.

Kağıttan yılbaşı süsleri nasıl yapılır

Katlama işlemi bittikten sonra son kalan parçaları birbirine yapıştırıp merdiveni iki uçtan uzatıyoruz. Hem oldukça basit hem de tatlı duran bu süsleri renk renk yaparak tavanlardan sarkıtabilir yeni yıl ağaçlarınıza asabilirsiniz.

Kağıttan yılbaşı süsleri nasıl yapılır 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.