Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Kadınca bebek örgü modelleri

Bir eve yeni bir bebek gelecekse o evin örgü telaşı gerçekten bir başka oluyor. Anne adayının ve yakınlarının büyük bir hevesle ördüğü örgüler minik bebeğin dolabında yerlerini alıyor. İster yeni doğacak bir bebek olsun isterse çoktan doğmuş olan bir bebek olsun onlar için örülen örgüler hem çok keyifli hem de kullanış açısından oldukça rahat. Bu sebepten dolayı çoğu kadın bebeklerini ve çocuklarını örgülerin içerisinde büyütüyor.

Üstelik son yıllarda örgü modası hayli ilerlemiş durumda. Çeşitli örgülerin içerisinde bebekler çok daha sevimli ve tatlı duruyorlar. Kadınca bebek örgü modelleri yazımızı bebek heyecanı yaşayan ya da doğmuş olan bebeğine örgü modeli arayan hanımlar için hazırladık. Son dönemlerde kız çocukları için en popüler örgüler içerisinde pullu ve simli patikler ile çiçek motifli yelekler, etekler yer alıyor.

Erkek çocukları için ise en çok kullanılan motifler süper kahramanların amblemlerinin işlendiği bereler ve yelekler. Umarız kadınca bebek örgü modelleri yazımız sizlere ufakta olsa katkı sağlayabilmiştir.

Kadınca bebek örgü modelleri

Kadınca bebek örgü modelleri 2

Kadınca bebek örgü modelleri 3

Kadınca bebek örgü modelleri 4

Kadınca bebek örgü modelleri 5

Kadınca bebek örgü modelleri 5

Etiketler:
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Anonim 24 Ocak 2017

Burmali yelek modellerinin arkasini görebilirmiyiz yeşil oln tşk