Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Hediye paketi yılbaşı kartı yapılışı

Kağıt işleri 5 Aralık 2016

Yeni yıl denildiğinde ilk akla gelen şeylerden birisi kuşkusuz sevdiklerimize verilecek olan hediyelerdir. Bir birinden fazla alternatif ve seçeneğin içerisinden sevdiklerimize en uygun, onlar için düşünülmüş hediyeler hazırlamak yeni yılın tatlı telaşlarından bir tanesidir.

Alacağınız hediyelerin daha tematik olması, sevdiğiniz insanın hoşuna gidecek bir şey olması ve kesinlikle ince düşünülmüş olması hediyenin etkisini artıran faktörler içerisinde yer alıyor. Alınan hediyenin kişiye verilmesi de en az hediyeyi almak kadar ince bir düşünce ve emek istemektedir. Bu sebepten dolayı sizlere, sevdikleriniz için hediye paketlerinin üzerine sizden bir hatıra kalacak yılbaşı kartı yapılışını anlatacağız. Yazımızın devamını okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirisiniz.

Hediye Paketi Yılbaşı Kartı Nasıl Yapılır?

Size hazırlamanız için anlatacağımız yılbaşı kartını keçeden yapacağız. Keçeden çam ağacı yapıp bir yüzüne aynı şekilde çizilmiş bir kâğıt yapıştırarak yeni yıl için sevdiklerinize emek verilmiş bir kart verebilirsiniz. Dilediğiniz renk keçeden çam ağacı şeklini kesek oluşturun. Sonrasında arkasına iyi dileklerinizi yazın. İşte kartınız hazır.

Bunları beğenmediyseniz kağıttan yılbaşı süsleri yazımıza bakabilirsiniz.

Hediye paketi yılbaşı kartı yapılışı 2

Hediye paketi yılbaşı kartı yapılışı 3

Hediye paketi yılbaşı kartı yapılışı 4

Hediye paketi yılbaşı kartı yapılışı

Hediye paketi yılbaşı kartı yapılışı 5

Hediye paketi yılbaşı kartı yapılışı 6

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.