Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Fare dişi örgü nasıl yapılır

Hanımlar için vazgeçilmez hobiler arasında örgü örmek gelmektedir. Çeşitli kıyafetler, ev için aksesuarlar ören hanımlar hem zamanlarını değerlendirip hem de kendi emekleri ile ortaya farklı ürünler çıkarmaktadırlar. Örgü örmenin bu kadar popüler olması sonucunda ise ortaya pek çok farklı örgü modeli çıkmıştır.

Sürekli bir değişiklik ve yenilik arayışında olan kadınlara internet ve sosyal medya hesapları da model paylaşımı konusunda bayanlara oldukça yardımcı olmaktadır.

Farklı örgü modelleri arayışında olan hanımlar için fare dişi örgü nasıl yapılır yazısını hazırladık. Fare dişi örgünün nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Fare Dişi Örgü Nasıl Örülür?

Fare dişi örgü özellikle yelek, kazak ve atkı örgülerinde oldukça hol duran bir model. Yapımı ise oldukça basittir. Öncelikli olarak örgünüze standart bir şekilde başlıyorsunuz. Sonrasında ilk ilmeği düz alıp, ipi şişin önüne getiriyorsunuz.

Sıradaki ilmeği alırken şişi ilmekten değil ilmeğin hemen altındaki boşluktan geçirerek ipi çekiyorsunuz. Bu şekilde devam ettiğinizde fare dişi modeli ortaya çıkıyor.

Fare dişi örgü nasıl yapılır

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.