Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Etamin aşk panosu

Herkese merhaba 🙂 Aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. Kendimden biraz bahsedecek olursam; Gençlik yıllarımda nakış hocalığı yaptım ;fakat dünyaya bir prenses getirmemle birlikte işimi yürütemedim ve ara vermek durumunda kaldım. Takdir edersiniz ki bir çocuk sorumluluğu ve evlilik işleri derken insan hobilerinin farkına varamıyor. İkinci prensesimi dünyaya getirdikten sonra bir kadın olarak bir şeyler yapmak istedim ve instagramda kendi sayfamı oluşturarak el işlerimi ve etamin işlerimi paylaştım.

Bence biz kadınların “isteyipte” başaramayacağı hiçbir şey yoktur. “Kadın isterse” başarır. İster bir evladınız olsun ister beş evladınız başarmak ve o işi yapmak istiyorsanız eğer yapın.. Ertelemeyin yapın.

Biz kadınlar için oluşturulan bu platformlar gücümüzü ve yeteneğimizi göstermemiz için biçilmiş kaftandır. Sadece kendi işlerimi görmek değil,hemcinslerimde el emeğiyle yaptıkları işleri görmek kendi adıma beni gururlandırıyor.

Ben de; Etamin pano,çeyizlik kişiye özel etamin havlu,doğum panoları ve dekoratif panolar işlemekteyim sevgili hanımlar. Eskilerin moda olması biraz işimize yaramıyor değil. Önceden annelerimiz anneannelerimiz kanaviçe işlerken şimdilerde moda olabiliceği aklıma gelmezdi açıkcası. Her etamin işimde eski günleri düşünür o anları yaşar gibi olurum.

Sizlerde beni desteklemek veyahut takip etmek isterseniz instagram adresim; _cigdemce

Herkese sevgiler saygılar 🙂

Etamin aşk panosu

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.