Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Eski kazaktan şapka yapımı

Geri dönüşüm işleri 14 Kasım 2016

Eğer sizlerin de kullanmadığınız kazaklarınız var ise bunları değerlendirmek istiyorsanız o halde kazaktan şapka yapımı olarak değerlendirebilir ve kışın başınızı sıcak tutabilirsiniz. Kazaktan şapka yapımı için aslında kazağınız ne kadar kalın ise o kadar güzel duruyor olacaktır. modeline göre bazen bir bere kıvamında, bazen de bir şapka kıvamında durabilecektir.

Eski kazaktan şapka yapımı

Kazağınızı fermuarlı oluşu ya da düğmeli oluşu bile fark etmez hatta önde görünen düğmeler şapkanıza daha fazla bir hava katabilir.

Eski kazaktan şapka yapımı 2

Özellikle dikkatli keser ve dikerseniz kimse bunun daha önce bir kazak olduğunu zaten anlamıyor olur. Kazağınızın alt bitiş yeri oval ise o zaman bereniz ya da şapkanız çok daha güzel durabilir.

Eski kazaktan şapka yapımı 3

Kazaktan şapka yapımı için sizlere gereken sadece makas ve ip olacak. eğer üzerine ekstra süs istiyorsanız ayrıca fiyonk ya da pullar ve taşlar ekleme yapabilirsiniz. Özellikle düz modelleri kullanabileceğiniz gibi desenli kazak modelleri de yine şapkalar için hoşluk katıyor olacaktır. O halde kışın kullanmak üzere kazakta şapka yapımına ne dersiniz?

Eski kazaktan şapka yapımı 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.