Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Eşarptan neler yapılır

Kullanmadığınız eşarpları nasıl değerlendiriyorsunuz? Yoksa siz çöpe mi atıyorsunuz? Bizce eşyalarınız eskimiş olsa dahi ya da bir yeri yırtık olsa dahi rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Örneğin bir eşarptan aslında birçok farklı kullanım alanı yaratabilirsiniz. Gelin hep beraber bakalım.

Eşarptan yapılabileceklerin arasında ilk sırayı pareo alıyor. Özellikle çocuklarınız için pareo olarak değerlendirme yapabilirsiniz. Tesettürlü bir hanım iseniz bayanlara özel havuzlarda ya da hamamlarda kullanım yapabilirsiniz.

Eşarptan neler yapılır

Eşarptan neler yapılır diye baktığımızda bir diğer örnek ise bebeklerinize elbise yapmak oluyor. Askılı mini bir elbise rahatlıkla yapılabilir. Bunun yanı sıra dilerseniz çantanızın içine astar olarak da kaplatabilirsiniz.

Eşarptan neler yapılır 2

Ben biraz daha farklı örnekler istiyorum diyorsanız o halde kullanmak istemediğiniz bir eşarptan şalvar dahi yapabileceğinize tanık olabilirsiniz. biraz el marifetiniz var ise, dikiş nakış biliyorsunuz oldukça kolay şekilde modelinizi çıkarabilir ve eşarplarınızı değerlendirebilirsiniz.

Eşarptan neler yapılır 3

Hem eşarplarınızı alıp uzun zaman kullanıyor olacaksınız hem de sonrasında atmanıza gerek kalmadan biraz kesip biçerek onu farklı şekilde kullanabiliyor olacaksınız. yapmanız gereken sadece biraz emek olacak okadar.

Eşarptan neler yapılır 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.