Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

En güzel tülbent oyaları

Tülbent kullanan hanımlar için oldukça şık tülbent oyası tavsiyelerimiz var. Tülbent kimi kadınlar tarafından sürekli kullanılırken bazı kadınlar gerekli gördükleri durumlarda tülbent kullanıyorlar. Her genç kızın çeyizine renk renk farklı motiflerde tülbentler koyulur.

En güzel tülbent oyalarıAnnelerin ve yakınların el emeği göz nuru oyalı tülbentleri sandıklar da sonrasında kullanılmak üzere beklerler. Tülbent oyaları ise birbirinden güzel motifleri ile dikkat çekerler.

En güzel tülbent oyaları 2Birçok kadın kafa dağıtmak, keyifli vakit geçirmek için oya örmektedir. Hatta bazı hanımlarımız ördükleri oyaları bazen tülbent kenarlarına işleyerek bazen ise sadece ördüğü oyayı satarak para kazanmaktadırlar.

En güzel tülbent oyaları 3

En güzel tülbent oyaları yazımızda yer vereceğimiz birkaç oya modelimiz var. Öncelikle oya işçiliğine çiçek motifleri oldukça güzel duruyor. Bilhassa lale motifleri oyaların hem daha gösterişli hem da daha şık görünmesini sağlıyor.

En güzel tülbent oyaları 4

Eğer çiçek desenleri haricinde başka modeller arıyorsanız en güzel tülbent oyaları içersinde en gözde olanlardan bir tanesi de boncuk işlemeli tülbent oyalarıdır.

En güzel tülbent oyaları 5

Motiflerinizi boncuk ile işleyerek tülbentlerinizin daha şık görünmesiniz sağlayabilirsiniz.

En güzel tülbent oyaları 6

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.