Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Elti eltiye küstü şal modeli yapımı

Bizim hanımlarımız oldukça komik ve esprilidir. Bu halleri el işlerine de yansımış olacak ki bu modelinizin adı elti eltiye küstü şal modeli oluyor. İlk duyduğunuzda çok gülüyor olabilirsiniz ama modelin kendisi oldukça güzel ve dikkat çekici.

Elti eltiye küstü şal modeli yapımı

Yarım yuvarlak şeklinde arka arkaya sıralana bu model komik bir isim ile ama çok hoş bir görüntü ile birleşmiş. Elti eltiye küstü şal modeli yapımı için sizlere görsel olarak yardımcı oluyor olacağız. Sizlerde şallarınızda artık yeni modeller arıyorsanız ve farklılık yaratmak istiyorsanız bu komik isimli elti eltiye küstü şal modeli yapımını öğrenerek yapabilirsiniz.

Omuza atılan şal modellerine çok yakışan bu elti eltiye üstü örneği ile özellikle gelin çeyizlerine de şal olarak yapabilirsiniz. Küçük küçük model olduğundan dolayı biraz zamanınızı alabilir ama severek yapacağınızı düşünüyoruz. Tığ ile yapılan bu modelde değişik renkler kullanmanızda modelin daha güzel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlıyor olacak ama dilerseniz sadece tek renk olarak beyazda tercih edebilirsiniz. Elti eltiye küstü şal modeli yapımı ile sizleri baş başa bırakıyoruz ve kolay gelsin diyoruz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.