Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

El yapımı lavanta kesesi

Sizlere çok ciciş lavanta keselerimden  biraz bahsedeyim. Beğendiğim kumaşı kalıpla kalp şeklinde kesiyorum. İki tanesini dikişle birleştiriyorum ama birazcık boşluk birakıyorum. İçine boncuk elyaf dolduruyorum. Üzerine istenilen şekilde süslüyorum. Kurdela, çiçek, güpür tercihe göre değişebilir. Bebek doğumuna gelenlere, bebek kırk mevlütüne gelenlere, nikah hediyesi olarak kalıcı ve anmalık olarak hediye verilebiliyor. Gerçekten çok hoş bir hediye. Aynı zamanda kapı kollarına, dolap kulplarına dekor yapılıyor.

İsterseniz de iğnelik olarak kullanılabiliyor. Ayrıca üzerine harf yapıştırılıp birbirine eklenerek banner yapılıyor. Tercih size kalmış. Daha fazlasını isterseniz instagram sayfama bir göz atın derim. Adresim  naciyenin_ellerinden sipariş vermek isteyenler instagram adresimden yazabilir. Toplu alımlarda indirim yapılır.

Dilerseniz sizde evinize gelir kazanmak için sitemize kolayca üye olduktan sonra içerikleri ekleyebilirsiniz. Oldukça basit üye olabilirsiniz. Sizleride aramızda bekliyoruz.

El yapımı lavanta kesesi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.