Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

El yapımı cüzdan modelleri

El yapımı ürünler kullanmayı sevenlerden misiniz? Kendi cüzdanınızı kendiniz yapıp kullanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizler için yazımız da el yapımı cüzdan modelleri hakkında derlemelerde bulunduk. Umarız keyifle okursunuz.

El yapımı cüzdan modelleri

Kadınların en çok sevdiği şeylerden bir tanesi kendi yaptıkları ürünleri kullanmak ve bu ürünleri sevdiklerine hediye etmektir. El yapımı cüzdan modelleri ile ilgili yazmış olduğumuz yazıda kolayca yapabileceğiniz modellerden bahsedeceğiz.

El yapımı cüzdan modelleri 2

Örgü cüzdan modeli; örgü yapmayı seven hanımlar için hem pratik hem şık örgü cüzdanlar yapabilirsiniz. Dilerseniz bozuk para cüzdanı boyutunda dilerseniz daha büyük ördüğünüz cüzdanı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

El yapımı cüzdan modelleri 3

Makrome ipinden bozuk para cüzdanı; makrome ipi tığla örüldüğünde şekil itibari ile daha sert duracaktır. Dilediğiniz boyutlarda ve renklerde makrome ipinden cüzdan yapabilirsiniz.

El yapımı cüzdan modelleri 4

Gözlük kabından cüzdan; evde kullanılmayan gözlük kaplarınızın dış kısımlarını dilediğiniz kumaşla kaplayıp veya dilediğiniz renklerde boyayıp kendinize hoş ve kullanışlı bir cüzdan yapabilirsiniz.

El yapımı cüzdan modelleri 5

Keçeden bozuk para cüzdanı; malum keçenin kullanım alanı oldukça fazla dilerseniz keçeden renkli bozuk para cüzdanları yapabilirsiniz.

El yapımı cüzdan modelleri 6

El yapımı cüzdan modelleri 7

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.