Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Derya Baykal tütü etek yapımı

Kendin yap projelerini ve örgü işlerine meraklı olan hanımların televizyondan severek takip ettiği Derya Baykal’ın programında birçok ürünün evde kolay yapımları gösteriliyor. Programda yayınlanan tütü etek yapımını kaçıran veya yeniden nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen hanımlar için Derya Baykal tütü etek yapımı isimli makalemizde tütü etek yapımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Yazımızı okumaya devam ederek tütü eteğin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Derya Baykal tütü etek yapımı

Derya Baykal tütü etek yapımı

Öncelikli olarak tütü etek yapımına geçmeden önce eteği yapacağınız çocuğunuzun ölçülerini almanız gerekiyor. Alacağınız bel ölçüsü ile bel lastiğinin ne kadar olması gerektiğine karar vereceksiniz. Bunun için tablolardan yardım alabilirsiniz. Bel lastiği belirlendikten sonra daha sonra bel kısmından eteğin gelmesi gerektiği yere kadar olan kısmı ölçmelisiniz.

Derya Baykal tütü etek yapımı 2

Bu ölçme işlemi sonunda ise tütü eteğin kaç cm olması gerektiğine karar verip ona göre tütü almalısınız. 10 cm boy için tütü boyu 20 cm olmalı. Tülü şerifler halinde keserek bel lastiğine ilmek atar şekilde bağlayarak tütü eteği tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.