Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Derya Baykal Sabun Bezi (Lif) Modelleri

Kadınların örmeyi en çok sevdiği örgü ürünler arasında lifler yani sabun bezleri gelmektedir. Banyolarımızın vaz geçilmezi sabun bezlerini yaratıcı kadınlar pek çok model ve renkte örmektedirler. Çeyiz sandıklarına, banyolara ve sevdiklerimize hediye etmek için örülen sabun bezleri kişilerin zevklerine göre çeşitlilik göstermektedir.

Derya Baykal Sabun Bezi Modelleri
En çok takip edilen örgü programı olan Derya Baykal’ın programında da sabun bezlerine sıkça yer verilmektedir. Derya Baykal’ın programında yer alan lif modellerini merak eden kadınlar için hazırladığımız yazımızı okuyarak modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
En sık rastlanan sabun bezi modelleri arasında kare ve karo şeklinde olan sabun bezleri yer almaktadır. Tek renk tercihinden ziyade birkaç rengin bir araya getirilerek örüldüğü lifler banyoları renklendirmek için oldukça güzel ve kullanışlı bir alternatif.

Derya Baykal Sabun Bezi Lif Modelleri video:

Daha farklı ve desenli modelleri beğenen hanımlar için ise programda hayvan desenlerine sahip sabun bezlerine de yer verilmektedir. Özellikle tavşana benzeyen motifler çocukların eğlenerek banyo yapması için güzel bir seçenek oluşturuyor. Derya baykal lif modelleri için bu yazımıza göz atmayı unutmayın.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.