Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Derya baykal noel baba şapkası

Yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı. Yeni yıl için hazırlık yapma düşüncesindeyseniz eğer sizlere yeni yılda kendinizin ve sevdiklerinizin severek kullanacağı Noel Baba şapkası yapımını anlatacağız.

Oldukça hoş ve sevimli görünen Derya baykal noel baba şapkasının yapımı da oldukça basittir. Yapacağınız Noel Baba şapkaları ile yılbaşında sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Yılbaşı Noel Baba Şapkası Nasıl Yapılır?

Derya baykal noel baba şapkası yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler kırmızı ve yeşil kumaş, beyaz tüylü ponpon, iğne iplik ve makas. Gerekli malzemeleri temin ettikten sonra Noel Baba şapkasının yapımına başlayabiliriz. Kukuletalı bir görünüm oluşturmak için kırmız kumaştan iki adet üçgen parça kesiyoruz. Tabi üçgenin uç kısmı uzun olmalı. Sonra yeşil kumaştan şapkanın alt kısmı için şerit kesiyoruz. Kesilen iki adet üçgen parçayı güzelce birbirine dikiyoruz. Sonra yeşil şeritli kısmı şapkanın alt kısmına dikiyoruz. Son olarak pon pon’u şapkanın uç kısmına dikişle sabitliyoruz. Bu kolay şapkadan dilediğiniz kadar yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Derya baykal noel baba şapkası

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.