Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Derya baykal kurtcuk yapımı

Ekranların sevilen ismi olan Derya Baykal özellikle el işi sevenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Derya Baykal kurtçuk yapımı ile sizlerde el işlerine yeni bir model yaratabilirsiniz. İlk başta zor gibi dursa da aslında işin aslını öğrendikten sonra kolayca yapabilirsiniz.

Derya baykal kurtcuk yapımı

Derya Baykal kurtçuk yapımı için bizce kaliteli ip kullanmaya özen gösteriniz. En güzel tığ işlerine örnek olacak olan kurtçuk yapımı için ortalama 27 zincir çekilerek başlanır ama bu sizin tarzınıza ve istediğinize göre de değişebilir elbette.

Kurtçuk yapımı tığ numarası ise standart numara olmalıdır. Yani elinizde bulunan tığlar ile kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz renk aralıklarını da kullanabilir ve tığ oyası kurtçuk yapımını ortaya çıkarabilirsiniz.

Kurtçuk yapımı videolu anlatım sayesinde aslında çok daha rahat kavrama yapabilirsiniz. Derya Baykal kurtcuk yapımı videolu yapım sayesinde ortalama 12 dakika içinde ortaya modeli rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Sonra istediğiniz uzunluğa getirebilir ve birçok ürünün ucunda kullanabilirsiniz. İsterseniz havlu kenarlarında ya da yelek sonlarında yani kısaca yakışacağını düşündüğünüz kısımlarda kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.