Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Derya baykal dikişsiz boyunluk yapımı

Kış günlerinin en sıcak dostu kuşkusuz atkılar ve boyunluklar. Farklı model ve motiflerde boyunluklar pek çoğumuz tarafında sıklıkla kullanılıyor. Özellikle örgü ürünler ve örgü örme ile arası iyi olan hanımlar maharetlerini kullanarak kış için hem sevdiklerine hem de kendilerine çeşit çeşit boyunluk ve atkı örüyorlar.

Derya baykal dikişsiz boyunluk yapımı

Kadınların severek takip ettiği Derya Baykal’ın programında yapılmış olan dikişsiz boyunluk pek çok kişinin beğenisini kazanmıştı. Bizde sizler için Derya Baykal Dikişsiz boyunluk yapımı yazımızı hazırladık. Eğer dikişsiz boyunluğun nasıl yapıldığını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Derya Baykal dikişsiz boyunluk nasıl örülür?

Dikişsiz boyunluk örmek isteyen hanımların misinalı şiş kullanması gerekiyor. Dilediğiniz renklerde ipleri misinalı şiş yardımı ile örerek dikişsiz boyunluk yapabilirsiniz. Misinalı şişlerin uzunlukları farklılık göstermektedir. Siz atkınızın ne kadar uzun olmasını istiyorsanız o kadar uzun misinalı şiş almalısınız. Derya Baykal’ın programın da yapılan dikişsiz boyunluk bir metrelik misinalı şiş ile örülmüştür. Örgünün modeline ise kendiniz karar verebilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

fatma sahin 21 Aralık 2016

hepsi çok güzel sarı beyaz üstüne ip dolanıp yapılan örneği göremedim merak ettim

Hobikafa 21 Aralık 2016

Teşekkür ederim. Sitemizde gezerek aradığınız örnekleri bulabilirsiniz.