Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Derya Baykal deniz kızı battaniye yapılışı

Derya Baykal Gülümse programına konuk olan Nurgün Tezcan hanım sizlere yeni örgüler anlatmaya devam ediyor. Bugün ki videosunda Deniz Kızı battaniye nasıl yapıldığını anlatmaktadır. Ekrana ilk olarak gelen Derya Baykal koltuk üzerinde üzerine atmış olduğu battaniyeyi göreceksiniz. Sizlere paylaşacağımız video da bu battaniyeyi göstereceğiz. Derya Baykal Deniz Kızı battaniyesi ile kışı sıcak geçirmeye hazırsanız videoya bakabilirsiniz.

Derya Baykal deniz kızı battaniye yapılışı

Gerekli olan malzemeler: Orta şeklinde yün ve beş numara tığ hazırlamamız gerekiyor.

Denizkızı battaniyenizi dilediğiniz renkte örebilirsiniz. Videomuzda gördüğünüz battaniye modeli mavi tonları daha çok kullanılmıştır. Sitemizde evde geçim kaynağı yaratmak için battaniye yapan bayanlardan alabilirsiniz. Her bayan el işlerini çok sever ama yapmak istemez. Onun için evde örüp satan ve çok beğenip almak isteyen bayanları buluşturmaya devam ediyoruz. Merak ettiğiniz yada videolu anlatımda hızlıca geçip anlamadığınız yerleri bize sorabilirsiniz.

Deniz kızı battaniyesini yapmadan önce videomuzu hızlı bir şekilde izlemenizi öneriyoruz. Daha sonra videoyu başa alıp battaniyenizi örebilirsiniz. Sizlerde evinizde yaptığınız el işlerini satmak isterseniz hemen üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Aysun altin 3 Ocak 2017

Ellerinizle sağlık inanın muhteşem olmuş