Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Deri kumaştan çanta yapımı

Geri dönüşüm ile evinizde yapacağınız deri çanta modelini çok beğeneceksiniz. Dikmeyi seven bayanlar için çanta çeşitlerini en kolay olanından en zoruna listeledik.

Deri kumaştan çanta yapımı

Biraz dikmeyi bilen bayanlar detaylı bir şekilde anlattığımız resimler ile yapabilirsiniz. Sizlere göstermek amacıyla paylaştığım yazılarımı takip etmeye başlayın.

Deri kumaştan çanta yapımı 2

Zevkle yaptığım deri çanta çalışmam için malzemelerimizi hazırlayıp yapmaya başlıyoruz. Evde ek gelir sağlamak amacıyla farklı hobiler yaparak Hobikafa.com’da ister satın ister paylaşın.

Deri kumaştan çanta yapımı 3

Eliniz güzel el işlerine yatkınsa ve akrabalarınız yaptığınız hobileri burada paylaşarak binlerce kişiye göstermiş olursunuz. Gelen ziyaretçiler beğendiği ürünlerinizi hemen satın alarak gelir sağlamış olacaksınız.

Deri kumaştan çanta yapımı 4

Amacım benim gibi evinde oturarak sıkılan bayanlara hem gelir hemde uğraşacağı bir işi olsun. Pembe deri çantasında takıldığınız yerlerde yorum atarak bana sormaktan çekinmeyin.

Deri kumaştan çanta yapımı 5

Evde atmak istediğiniz deri parçalarını resimde anlatılan bilgilerle hoşunuza gidebilecek bir çanta yapın. Kolayca yapacağınız çantayı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.Deri kumaştan çanta yapımı 6

Çantanızı gören kişilere bunu ben yaptım gibi övgü kelimeleri kullanmaktan mutlu olacağınızı düşünüyorum. Merak etmeye başladığınızı duyar gibi oldum. O zaman havalı çantamızı yapalım.

Deri kumaştan çanta yapımı 7

Yeni yaptığım çalışmalarıma bakmayı unutmayın. Her gün farklı bir kategoride yazdığım yazılar hakkında düşüncelerinizi yapabilirsiniz.

Deri kumaştan çanta yapımı 8

Etiketler:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.