Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Deri bileklik modelleri yapımı

Bileklikler kadınların oldukça severek kullandıkları aksesuarlar arasında yer almaktadır. Birçok farklı tarz ve modelde olan bileklikler kıyafetlerimizin ve günlük stilimizin birer tamamlayıcısı halindedirler. Özellikle deri bileklikler son zamanların en popüler aksesuarlar haline geldi. Kadın ve erkeklerin kullandıkları deri bilekleri evde kendiniz yapmak istiyorsanız yazımızın oldukça işinize yarayacağını düşünüyoruz.

Deri bileklik nasıl yapılır?

Deri bileklik için ihtiyacınız olan malzemeler dilediğiniz renklerde gerçek ya da sunu deri, bilekliğin uç kısımları için klips, çeşitli metal ya da altın renkli semboller. Bileğiniz ölçüsünde kalın deri bir şerit kesin. Bu şeridin üzerini dilediğiniz bileklik aksesuarları ile doldurun sonrasında bilekliğinizin uç kısımlarına klipsleri takın. İşte deri bilekliğiniz hazır. Dilerseniz hiçbir malzeme kullanmadan sadece deri kullanarak da bileklik yapabilirsiniz.

Kestiğiniz kalın şerit deriyi maket bıçağı yardımı ile kendi içinde şeritlere ayırın sonrasına bilekliğinizin uç kısımlarına klipsleri takın bu şekilde de oldukça spor bir deri bilekliğe sahip olabilirsiniz. Bu tarz modelleri erkeklerde rahatlıkla kullanabilirler.

Deri bileklik modelleri yapımı

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.