Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Dekoratif çekmece kulpları

Dekoratif çekmece kulpları ile en basit haldeki bir dolabı bile harika bir duruma getirebilirsiniz. Dolaplarınız ve komodinleriniz sizin de yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz basit kulplar ile bir mucizeye dönüşebilir!

Dekoratif çekmece kulpları mobilyalarınızın duruşunu baştan yaratabilir. Basit görünümlü bir dolabı sadece kulplarını değiştirip çok özel bir mobilya gibi gösterebilirsiniz. Hazır olarak satılan dekoratif çekmece kulpları ile mobilyalarınızın görüntüsünü değiştirebileceğiniz gibi yaratıcılığınızı da gösterebilirsiniz. Malzeme konusunda kendinize sınır koymayın. Aslında tuhafiyelerden, oyuncakçılardan ya da nalburlardan da bulabileceğiniz farklı malzemelerle kendi yaratıcılığınızı da katarak çekmece kulpları yapabilirsiniz. Boncuklar, kalın ipler, kapı numaraları ya da oyuncaklar yaratıcılığınızın sınırı olmayan kendinizin yaptığı projeler ile mobilyanızı minik dokunuşlarla kişisel hale getirebilirsiniz. Salonlardan çocuk odalarına, yatak odalarından antrelere kadar bütün yaşam alanlarında kullanılabilen mobilyalara farklı dokunuşlar da yapabilirsiniz.

Hatta halihazırdaki çekmece kulplarınızı boyayıp da mobilyalarınıza yeni bir nefes getirebilirsiniz. Dekoratif çekmece kulplarınızı boyamaya karar vermişseniz, her birini farklı renklerde boyamayı da düşünün. Dekorasyon fikirleriz ile mobilyalarınızı az bir bütçeyle yenilemek son derece de keyiflidir.

Dekoratif çekmece kulpları

Dekoratif çekmece kulpları 2

Dekoratif çekmece kulpları 3

Dekoratif çekmece kulpları 4

Dekoratif çekmece kulpları 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.