Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Çift başak örgü yelek yapılışı

Sonbahar ve kış mevsiminin kadınlar ve çocuklar için en büyük kurtarıcısı yelekler oluyor. Erkekler için de örgüden yelek yapılsa da genel de erkekler örgü yelekleri kullanmayı pek tercih etmiyor. Yelek modellerinde oldukça fazla seçenek mevcuttur. Örgü ürünleri kullanmayı seven hanımlar yüzlerce farklı ip çeşitlerini değerlendirerek ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda kendilerine yelek örebilirler. Örgü örmeyi bilmeyen hanımlar ise örgü işini meslek olarak yapanlardan ücret karşılığı diledikleri yelekleri ördürebilirler. Çift başak yelek yapılışı yazımızda son zamanların beğenilen yelek modeli olan çift başak modeli hakkında bilgi vereceğiz.


Çift başak örgü yelek yapılışı örgü konusunda bilgi sahibi olan kadınlar için yapımı oldukça basit modellerden. Bu model oldukça şık bir görünüme sahip olmasının yanı sıra kış mevsimine uygun bir desen yapısına sahiptir. Görüntü itibari ile zor gibi görünen deseni örmesi oldukça basittir.

Çift başak örgü yelek yapılışı

Nasıl örüldüğünü öğrenmek isteyen bayanlar için en sağlıklı öğrenme yolu, bu motifi bilen birisinden canlı olarak uygulamalı bir şekilde öğrenmek olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.