Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Çiçekli ipten bere yapımı

Bazı ip çeşitleri vardır ki kendinden desen ve güzellik katar yapacaklarınıza. Bunların en başını ise çiçekli ipler alıyor. Özellikle atkı ve bere gibi modellerde çiçekli ipleri kullanmak modeli çok daha güzel bir şekilde ortaya çıkarıyor ve sanki sizler özel olarak o desenleri yapmış oluyorsunuz.

Çiçekli ipten bere yapımı

Çiçekli ipten bere yapımı için sizler ilk olarak ipinizi atın alıyor olacaksınız. Eğer daha önce hiç almadı iseniz, satıcıya çiçekli ip dediğinizde o zaten anlayacak ve sizlere renk alternatiflerini gösteriyor olacak. Daha çok açık renk üzerine yapılı çiçek ipleri tercih ediniz bu şekilde model çok daha fazla ön plana çıkıyor olacaktır.

Özellikle berenizi ve atkınızı takım yaparak çok daha güzel bir kombin elde edebilirsiniz. Çiçekli ipten bere yapımı için yapmanız gereken farklı bir şey yok. Sizler normal örgünüze başlayacak ve devam edeceksiniz. O yer yer alan kendiliğinden deseni ile zaten ortaya harika bir görüntü sunuyor olacak. böylelikle bereniz bittiğinde herkesin beğeneceği ve dikkatini çekeceği bir bereye sahip olabileceksiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.