Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Çeyizlik lif modelleri 2017

Evlenmek üzere olan kızlar için çeyiz eşyalarının vazgeçilmez eşyalarından bir tanesi de şüphesiz ki örgü lifler oluyor. Lifler her sene yen modalarıyla da şekilleniyor. Çeyizlik lif modelleri 2017 yılında da yeni modelleri ile meraklıları için örülüp satılıyor.

Hayvan desenliler, vintage temalı lifler, ele geçmeli modeller, zor örmeli ve kolay örmeli modeller, papatyalı, güllü, kalpli ve daha birçok çeşitte çeyizlik lif modelleri 2017 olarak karşımıza çıkıyor. Size bir örnek vererek 2017 çeyizlik lif modellerinden birini anlatalım.

Banyoda kullanılan bir top lif modeli örneği ile devam edelim. Lif yapımına başlarken ipinizi 2 kat ve şişinizi 4 numara kullanabilirsiniz. Yuvarlak halka yaparak 20 adet ikili trabzan yaparak başlayın. Ve ilmekleri çektiğinizde uzatarak çekin. 2. sırayı yaparken her ilmek arasından 3 adet arttırın. Üçüncü sırada ise tüm ilmeklerin arasından 3 adet arttırın. 3 sıra normal boyut olarak iyi, ancak daha büyük isterseniz bir sıra daha yapabilirsiniz. Son adımda zincir çekip sapını yaptığınızda lifiniz bitmiş olacak.

Çeyizlik lif modelleri 2017

Çeyizlik lif modelleri 2017 2

Çeyizlik lif modelleri 2017 3

Çeyizlik lif modelleri 2017 4

Çeyizlik lif modelleri 2017 5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.