Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Çam dekorlu yılbaşı kapı süsü

Yılbaşı yaklaşırken hepimizi bir telaş alır. Evimizi en güzel şekilde dekore etmek için çaba sarf ederiz. Bu yüzden yılbaşı ruhunu evinizin girişinden itibaren yansıtabileceğiniz bir proje ile yeniden karşınızdayız. Vazgeçilmezimiz olan jüt ipi yine başrolde. Jüt ipimizi plastik çemberimizin üzerine sararken daha önceki kapı süsü projemizde bahsettiğimiz gibi ipin bir ucunu serbest bırakacak şekilde düğüm atıp sarıyoruz. Bitirirken serbest kalan ucu kullanarak düğüm atıyoruz.

Daha sağlam olması için de sıcak silikon ile sabitliyoruz. Bu bölüm biraz sabır gerektirse de emin olun bittiğinde tüm emeklerinize değecek. Çemberi tam ortalayacak şekilde alt yarıya çam garland uyguladık. Ne de olsa çam dekorları yılbaşında vazgeçilmez. El kesimi olan keçe figürlerimiz ve kozalaklarımızda yerlerini aldığında son dokunuşu düğümü yaptığımız tepe noktaya kırmızı fiyonk yerleştirerek yapıyoruz.

Böylece hem kapı süsümüz daha şık görünürken hem de düğüm noktasını kamufle etmiş oluyoruz. Artık kapı süsümüz evinizde yerini almak için hazır. Bu ve değişik birçok ürünümüz için bize aşağıdaki yorum bölümünden veya instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

Çam dekorlu yılbaşı kapı süsü

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.