Tığ İşi Motifli Siyah Bluz

Kapı Süsü Yapımı

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür

Örgü Terlik Yapımı

Caillou boyama sayfaları

Dekoratif boyama işleri 23 Kasım 2016

Çocuklar boyama yapmaktan çok hoşlanıyorlar ve hayal dünyalarını boyamalara yansıtıyorlar. Hal böyle olunca da ebeveynler de çocuklar daha çok boyama yapabilsinler diye çeşitli boyama sayfalarını ya da boyama kitaplarını edinip çocuklarının gelişimine katkıda bulunuyorlar.

Caillou boyama sayfaları

Caillou ise çocukların çok sevdiği ve severek de izlediği bir çizgi film karakteri. Caillou annesi babası ve kardeşiyle yaşayan bir erkek çocuğudur. Ve çizgi filmlerinde çocukları hem eğlendiren hem de eğiten temalara yer vermektedir.

Caillou boyama sayfaları 2

Çocukların en çok televizyon algısıyla öğrenebildikleri dönemlerinde Caillou izlemeleri onların eğitimi açısından gerçekten de faydalı olan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Çocukların bu kadar sevdiği karakter Caillou’nun boyama sayfaları da var.

Caillou boyama sayfaları 3

Çocuklar hem boyama yapmayı hem de Caillou karakterini çok sevdiklerinden Caillou boyama sayfalarını boyamak daha da bir hoşlarına gidiyor. Caillou’nun çeşitli boyama sayfaları çocukların hayal dünyalarıyla şekilleniyor ve çocuklar bunu yaparak çok eğleniyor hem de hayal dünyalarının sınırlarını genişletiyorlar. Tabi durum bu olunca da Caillou boyama sayfaları da daha da çeşitleniyor ve farlı şekillerde ortaya çıkarak çocukların boyaması için de bekliyorlar.

Caillou boyama sayfaları 4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.